A A A K K K
для людей із порушенням зору
Борозенська громада
Херсонська область, Бериславський район

Новини

Дата: від до Скинути

Практична навчальна програма Export Academy 2023

На виконання резолюції заступника голови обласної державної адміністрації від 18 вересня 2023 року № 11038/0-23/01-01-58 до листа ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» (далі – Установа) від 15 вересня 2023 року № 14-302/23 про довгострокову практичну навчальну програму Export Academy 2023 повідомляємо наступне. Офіс з розвитку підприємництва та експорту у співпраці з Visionest Insistute (Естонія) запрошують українських експортерів із усіх галузей виробництва на довгострокову практичну навчальну програму Export Academy 2023. Export Academy 2023 – освітня програма для українських підприємців малого та середнього бізнесу, які тільки планують виходити на зовнішній ринок або вже є експортерами та планують виходити на нові ринки. За результатами навчання учасники створять для своєї компанії експортний план з виходу на нові ринки. Набір на зазначену програму проводиться з 06 вересня до 11 жовтня 2023 року. Навчання проходитиме з жовтня 2023 до червня 2024 року. Ознайомитися з програмою та зареєструватися можна за посиланням: https://export.gov.ua/education/189-export_academy-2023  

09:08 25.09.2023

Створення Ради з питань ВПО на рівні Херсонської області

З метою утворення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Херсонській обласній державній адміністрації внутрішньо перемішені особи, які перебувають на обліку на території Борозенської територіальної громади і які бажають приймати активну участь у вирішені питань ВПО на рівні області, рекомендуємо Вам надати до Департаменту соціального розвитку обласної державної адміністрації наступні документи:

13:00 21.09.2023

Шановні внутрішньо переміщені особи, що проживають на території Борозенської територіальної громади! [15 серпня 2023  11:20]

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 04.08.2023 № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб» , з метою створення на території Борозенської територіальної громади Ради з питань внутрішньо переміщених осіб оголошується відбір до членів Ради.  Основними завданнями Ради є:

11:18 18.08.2023

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ

Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків інформує, що суб’єкти господарювання, які зареєстровані у ЦМУ мають розташування по всій території країни. У зв’язку з чим направляємо на адресу Військових адміністрацій в областях та у м. Києві наступну інформацію щодо актуальних змін у законодавстві, контроль за яким покладено на податкові органи. Так, суб’єкти господарювання, на яких поширюється дія Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», для здійснення розрахункових операцій в готівковій та/або безготівковій формі зобов’язані зареєструвати РРО або ПРРО в контролюючих органах. Суб’єкт господарювання обирає самостійно - РРО чи ПРРО він буде застосовувати для проведення розрахункових операцій. Подати до контролюючого органу заяву для реєстрації РРО можна в електронній або паперовій формі, для реєстрації ПРРО - виключно в електронній формі. ДПС запропоновано бізнесу безоплатне програмне рішення (ПРРО), що призначене для реєстрації розрахункових операцій та пристосоване для операційних систем Android, iOS, Windows, Web. Це програмне рішення розміщено у відкритому доступі на відповідних цифрових платформах (завантажити можна за посиланням tax.gov.ua). Версії програмного забезпечення ПРРО від ДПС оновлюються. Про це та інші питання, пов’язані з реєстрацією та функціонуванням ПРРО від ДПС, роботою АРІ фіскального сервера ДПС, можна за посиланням tax.gov.ua.

10:51 18.08.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора