Підготовка Борозенської громади до опалювального періоду 2024-2025 р. р.

Дата: 18.10.2024 10:17

За підтримки Херсонської обласної військової адміністрації Міжнародна гуманітарна організація ZOA з допомогою благодійного фонду «Щедрик» жителям Борозенської громади провели реєстрацію на грошовий кеш у розмірі 520 у. о. (приблизно 21300 грн.) на кожне домогосподарство, яке не отримує комунальну послугу з постачання теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) та не використовують природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення на придбання твердого палива.

Станом на 18.10.2024 р. також від незалежної міжнародної медичної гуманітарної організації «Лікарі без кордонів» та Міжнародного Комітету Червоного Хреста фельдшерські пункти Борозенської громади отримали вугілля, брикети та деревину паливну. Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису