A A A K K K
для людей із порушенням зору
Борозенська громада
Херсонська область, Бериславський район

Посади дерево для нашої громади

Дата: 21.12.2020 23:03
Кількість переглядів: 597

«Посади дерево для нашої громади»  -  з такою пропозицією небайдужі жителі сіл Борозенської громади долучились до всеукраїнської екологічної  акції «Озеленення України»,  що становить мету – відновлення екосистеми України та світу загалом, розвинути екологічну свідомість людей, дана акція в Борозенській громаді була запланована на 21 березня, та продовжена жовтень-листопад 2020 року

Для проведення заходів з відновлення парку біля  Борозенського сільського Будинку культури ім.. А.П. Снігача було придбано у Голопристанському лісомисливському господарстві 473 саджанців паркових дерев.

Фото без опису

Велика була зроблена робота для  відродження парку – підготовлено грунт, розроблено схему посадки  зберігаючи відстані, та і бажання було осучаснити, щоб  кожен, хто  долучився до гарної справи відчув щастя та єдність.

Планувалось залучити кожну родину щоб посадити сімейне дерево – це зелений паросток майбутнього.

Право започаткувати парк майбутнього, висадити перше дерево було надано учасникам АТО  Олександру Вережко та Олександру Азарову, які висадили дуби, бо доки шумлять  дуби,  доти буде захищена Україна!

Працівники дитячого  садочку «Берізка» висадили  білокуру красуню березу, медоносне дерево черемху, сподіваємось, що липова алея буде п’янити своїм ароматом закоханих.

Фото без опису

Активісти ветеранської організації «Опора» на чолі з Анатолієм Галушко,  спортивна громадська організація «Борозенська Січ» Валерій Березанський заклали каштанову алею.

Присутні чоловіки висадили алею дубів, як обереги нашої громади, як символ мужності,  витривалості, довголіття, здоров’я, родючості, шляхетності та вірності.

Працівники  автогаража долучились до висадки ясенів.

А окрасою нашого парку маємо надію буде алея з незвичного для нашого степового краю  дерева  - катальпи, які висадили працівники сільської ради, комунального підприємства «Водолій і К», представники ЗЗСО на чолі з директором школи Глобою Л.П., яка з родиною особисто долучилась до акції . З родиною  також долучилася Хільченко Н.П. –завідувач дошкільним навчальним закладом «Берізка».

Дружньо у свій за графіком час, з гарним настроєм висадили клени, модрину, ялівець Медвідь М.М., Фокін С.І. депутати районної , а також головні спеціалісти нашого господарства та працівники сільського Будинку культури.

До цієї акції долучились громада села Чаріне, ДНЗ “Колобок” села Садок, Та жителі села Кучерське


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора