Відбірковий тур на щорічний обласний конкурс читців присвячений пам'яті Т.Г.Шевченку "Світлиця Кобзаревих дум"

Дата: 03.03.2021 13:44

Наша думка, наша пісня

Не вмре, не загине

От де, люде наша слава,

Слава України!

( Т.Г.Шевченко)

1 березня 2021 року, на базі Борозенського ОЗПЗСО, у музеї Т.Г.Шевченка відбувся перший тур щорічного обласного конкурсу читців присвячений пам’яті Т.Шевченка  і 150-тій річниці з дня народження Л.Українки. На конкурсі було представлена номінація – читців-аматорів, у двох вікових групах. Перша категорія – це учасники віком від 14 до 20 років, включно, друга – від 21 до 45 років, включно. Першу вікову категорію представляли учні Борозенського ОЗПЗСО, другу категорію - заклади культури нашої територіальної громади ( Новокубанський сільський БК, Чарівненський сільський Б.К). Також по за конкурсом декламували  вірші  завідуюча Садківським сільським клубом Щеглова Н.М, та завідуюча Борозенською сільською бібліотекою Загребельна І.В.  Всього прийняло участь 9 конкурсантів, які декламували вірші Т.Г.Шевченка і Л.Українки. Оцінювало виступи компетентне журі. Учасники артистично, емоційно і чуттєво декламували поезію  видатних письменників. Використовували можливості жестів, міміки, рольового читання, намагалися як найглибше передати художній зміст твору, відобразити почуття і переживання.

Журі довго визначалось і все ж таки : ( за підсумками журі )

Вікова категорія від 14 до 20 років

Лауреат І ступеня – Кулініч Оксана ( учениця 9 класу )

Лауреат ІІ ступеня – Батьковець Дарина ( учениця 9 ласу )

Лауреат ІІ ступеня – Козолуп Анжеліка ( учениця 8 класу )

Лауреат ІІІ ступеня – Юрасова Ірина ( учениця 10 класу )

Лауреат ІІІ ступеня -  Захарова Вероніка ( учениця 9 класу )

Вікова категорія від 21 до 45 років

Лауреат І ступеня – Гаман Яна ( Новокубанський сільський БК )

Переможці були нагороджені грамотами за зайняте місце, лауреати I ступеня будуть представляти нашу громаду у щорічному обласному конкурсі читців «Світлиця Кобзаревих дум» у місті Нова Каховка.  Учасники які не стали лауреатами отримали  грамотами за участь.

Ценцеря О.М.