A A A K K K
для людей із порушенням зору
Борозенська громада
Херсонська область, Бериславський район

Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору юридичного забезпечення та персоналу виконавчого комітету Борозенської сільської ради

Дата: 11.03.2021 11:56
Кількість переглядів: 392

      На виконання рішення І сесії VІІІ скликання Борозенської сільської ради № 09 від 10.11.2020 «Про створення виконавчого комітету Борозенської сільської ради зі статусом юридичної особи, затвердження Положення виконавчого комітету та  затвердження структури виконавчих органів Борозенської сільської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів», рішення 4 сесії VІІІ скликання Борозенської сільської ради № 116 від 26.03.2021 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому комітеті (апараті) Борозенської сільської ради»,  розпорядженням голови  Борозенської сільської ради № 16 від 04.03.2021 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад виконавчого комітету Борозенської сільської ради», відповідно до вимог Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування»,  наказу Національного агентства України з питань державної служби №203-19 від 07.11.2019 «Про затвердження Типових професійно-кваліфікаційних характеристик посадових осіб місцевого самоврядування», Борозенська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору юридичного забезпечення та персоналу виконавчого комітету Борозенської сільської ради з «10» березня 2021 р. по «09» квітня 2021 року терміном на 30 календарних днів.

       До кандидатів на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору юридичного забезпечення та персоналу виконавчого комітету Борозенської сільської ради встановлено наступні вимоги:

№ з/п

Вимоги до рівня професійної компетентності особи

 

Загальні вимоги

1.1. Освітньо - кваліфікаційний рівень

вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста

 

1.2. Стаж роботи

стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування не менше 2 років

1.3. Інші обов’язкові вимоги

- вільне володіння державною мовою;    

 - громадянство України;

 - здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім та професійним рівнем виконувати посадові обов’язки;

- володіння навиками роботи на комп’ютері

 

Інші спеціальні вимоги*

2.1.  Перелік знань необхідних для виконання посадових обов’язків   

Конституцію України; закони України «Про службу в органах місцевого самоврядування»,  «Про запобігання корупції», інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування, реалізації визначених повноважень; укази і розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти; законодавство про працю, правила внутрішнього трудового розпорядку, основні програми роботи на комп'ютері.

2.2. Перелік посадових обов’язків

- організовує правову роботу сільської ради;

 - надає консультації з питань чинного законодавства посадовим особам Борозенської ради та її виконавчих органів;

- готує проєкти рішень сільської ради, виконавчого комітету, розпоряджень сільського голови з питань, віднесених до компетенції сектору.

- перевіряє на відповідність законодавству проєкти рішень сільської ради, виконавчого комітету, розпоряджень сільського голови за наявності погодження цих проєктів відділами, посадовими особами, що їх розробили за напрямками (відповідно до розподілу функціональних обов’язків), та готує пропозиції до них.

- надає правові консультації з питань, що належать до компетенції органів місцевого самоврядування посадовим особам сільської ради;

- приймає участь в роботі сесії сільської ради, постійних комісіях, виконавчому комітеті;

- у межах наданих повноважень організовує ділове листування з органами державної та виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями з питань, що належать до його компетенції.

   Перелік документів

для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору юридичного забезпечення та персоналу виконавчого комітету

Борозенської сільської ради

Для участі в конкурсі претенденти подають до Борозенської сільської ради наступні документи:

1. Заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби.

2. Письмова  згода  на збір, зберігання, використання, обробку  персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

3. Автобіографія.

4. Довідка про відсутність судимості видана в установленому законодавством порядку.

5. Копія документа, який посвідчує особу

6. Копія реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код).

7. Копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи.

8. Копія документу про вищу освіту, підвищення кваліфікації.

9. Заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками.

10. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см

11. Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

12. Підтвердження про заповнення декларації кандидата на посаду в Єдиному державному реєстрі декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

     Кандидат подає декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

     Особа може надати інші документи, які на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

    Документи подаються упродовж 30 днів з 10 березня 2021 року по 09 квітня 2021 року включно.

  Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

 Документи надсилаються на поштову адресу Борозенської сільської ради (Україна, Херсонська обл., поштовий індекс: 74152 село Борозенське, провулок Мічуріна, буд. 1.)

     Учасники конкурсу обов’язково складають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, законів України  «Про службу в органах місцевого самоврядування»,  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про запобігання корупції» та ін.

      Умови оплати праці визначені законодавством та штатним розписом. Більш детальну інформацію щодо умов оплати праці можна отримати в Борозенській сільській раді.

       Контактна особа з питань приймання документів та проведення конкурсу в Борозенській сільській ради Охрімовська Альона Іллівна.

      Телефон для зв’язку 0978098694. Електронна адреса:  borozna-sekretar@i.ua


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора