Добровольця БОДЯКА Андрія нагороджено орденом. Посмертно

Дата: 16.03.2021 10:29

В березні в Україні відзначається День українського добровольця. Це молоде свято було установлено у 2017 році постановою Верховної Ради. Датою свята обрали 14 березня, адже цього дня у 2014 році 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану зібрали для формування добровольчого батальону.

З нагоди відзначення Дня добровольця президент України підписав указ №97/2021 про відзначення державними нагородами України за особисту мужність виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народу.

До списку нагороджених включено нашого земляка БОДЯКА Андрія Олександровича- добровольця Добровольчого українського корпусу «Правий сертор», якого було посмертно нагороджено орденом «За мужність» III ступеня.

Слава Україні! Героям слава!