Турнір присвячений 30 - річниці Дня незалежності України

Дата: 25.08.2021 15:09

В рамках святкування 30 - річниці Дня незалежності України за ініціативи ветеранської організації «Опора» та за підтримки Борозенської сільської ради було проведено відкритий чемпіонат першості з більярду серед ветеранів праці і не тільки  Борозенської ТГ який відбувся 22 серпня.  Також під егідою ветеранської організації та сільської ради 24 серпня було проведено турнір по шахам.

У турнірі по більярду III місце  виборов Козак Олександр Володимирович,II місце дісталося Чеханюк Василю Климовичу, перемогу отримав Галушко Анатолій Вікторович.

У шахах призові місця розділилися таким чином III місце виборов Чорний Валерій Іванович II місце залишив за собою Владислав Унгурян, перемогу і   I місце отримав Галушко Анатолій Вікторович.

Переможці турнірів  отримали пам’ятні призи, які їм вручала голова територіальної громади Галина Кузьміна.