З 30-тою річницею Незалежності нашої славної України!

Дата: 25.08.2021 15:57

Починаючи з 21 серпня у Борозенській сільській раді почали  вітання жителям громади, у Кучерському сільському клубі проведено концертно-розважальну програму за участю творчих колективів села, 22 серпня лунали вітання від аматорів сцени П’ятихатського сільського  клуба, наступні поздоровлення 23 серпня були від учасників Чарівненського сільського будинку культури. 24 серпня жителі громади також не залишилися без святкових вітань так було проведено святковий концерт у Садківському сільському клубі, Новокубанському сільському будинку культури  та чарівне святкове дійство у Борозенському сільському будинку культури ім. А.П.Снігача по завершенню якого усі глядачі з великим захватом спостерігали за прекрасним фейерверком.

У всіх населених пунктах були нагородження почесними грамотами активних жителів громади,також за активну життєву позицію наших жителів відзначили нагородами Бериславська РДА та Херсонська ОДА.