ОГОЛОШЕННЯ ВАКАНСІЯ

Дата: 17.09.2021 08:46

Відділ освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету   Борозенської сільської ради Херсонської області оголошує про прийом документів на посаду Інспектора з спортивного розвитку  відділу освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Борозенської сільської ради Херсонської області.

На  посаду Інспектора з спортивного розвитку  відділу освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Борозенської сільської ради  Херсонської області може бути прийнята  особа:

• яка є громадянином України,
  • вільно володіє українською мовою,
  • має  професійні та моральні  здібності, фізичний і психічний стан, якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Документи для працевлаштування:

- заява про прийняття з наданням згоди на обробку персональних даних;

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію реєстраційного номера облікової картки платника податків;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копію трудової книжки.

Особа може надати інші документи, які можуть підтверджувати її професійні та/або  моральні якості.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе кандидат.

Умови оплати праці – посадовий  оклад  згідно штатного розпису відділу освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету   Борозенської сільської ради Херсонської області.

Документи  приймаються в приміщенні Відділу освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Борозенської сільської ради Херсонської області пров. Мічуріна, буд. 1,  с.  Борозенське, Бериславського  району, Херсонської області  з  20.09.2021року до 30.09.2021 року включно.

Зі змістом посадової інструкції Інспектора можна ознайомитися у спеціаліста відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту в приміщені Борозенської сільської ради.

Відповідальні  за прийом документів особи:

Кірін Віталій Юрійович  0975111923,

Гуріна Світлана Іванівна 0980134342,

Бедрій Ірина Миколаївна 0985832360.