Україна Єдина, Соборна, Суверенна, Незалежна.

Дата: 22.02.2022 12:31

Україна Єдина, Соборна, Суверенна, Незалежна.

Саме зараз наша країна проходить один із найскладніших періодів своєї історії, майбутнє України залежить саме від нашого єднання.

Бібліотеки та клубні заклади нашої громади провели, та ще планують провести низку заходів які будуть присвячені єдності нашого народу.

Борозенська сільська бібліотека провела годину спілкування з учнями одинадцятого класу Борозенського ОЗПЗСО «Україна Соборна, суверенна, незалежна». Керівник Садківського сільського клубу провела майстер клас по виготовленню технікою оригамі голубів миру.

У Чарівненській сільській бібліотеці пройшла година духовності «Покажемо світу нашу єдність».

У стінах Новокубанської сільської бібліотеки було проведено виховну годину “Державні символи України”.