A A A K K K
для людей із порушенням зору
Борозенська громада
Херсонська область, Бериславський район

Щодо популяризації проведення інформаційних днів Дунайської регіональної програми 2021-2027

Дата: 01.08.2023 11:54
Кількість переглядів: 57

Обласні та Київська міська

військові адміністрації  (за списком)

 

 

У листопаді 2022 р. Європейська Комісія затвердила програму Interreg Дунайська регіональна програма 2021-2027 (далі — Програма).

Пріоритетами співпраці в рамках Програми є:

- Розумніший Дунайський регіон, спрямований на розвиток інновацій та технологій, формування навичок для смарт-спеціалізації та підприємницької діяльності;

- “Зеленіший, низьковуглецевий Дунайський регіон, спрямований на відновлювані джерела енергії, адаптацію до змін клімату, покращення водних ресурсів, біорізноманіття;

- Більш соціальний Дунайський регіон, спрямований на доступний ринок праці, знання, освіту, соціально-економічний розвиток через спадщину, культуру та туризм;

- “Краще управління співпрацею, спрямований на посилення спроможності територіального управління.

Загальний бюджет Програми складає 268 млн євро. Фінансування проєктів здійснюватиметься на поворотній основі шляхом відшкодування коштів у розмірі 80 % бюджету проєкту.

Країнами-учасниками Програми є Австрія, Болгарія, Хорватія, Чеська Республіка, Німеччина, Угорщина, Румунія, Словаччина, Словенія, Боснія
і Герцеговина, Молдова, Чорногорія, Сербія та Україна. Детальніше
з можливостями Програми можна ознайомитися за посиланням: https://www.interreg-danube.eu/.

Варто зазначити, що у новому програмному періоді було прийнято рішення відкрити доступ до участі у конкурсах проєктів потенційним партнерам з усіх регіонів України.

2 жовтня 2023 р. заплановано відкриття другого конкурсу проєктних пропозицій у рамках Програми.

 

Секретаріат Кабінету Міністрів України, який виконує функції Національного органу управління, разом з Органом управління Програми планують проведення інформаційних днів з метою популяризації можливостей Програми та сприяння активній участі українських партнерів.

Заінтересованими учасниками можуть бути державні органи, органи місцевого самоврядування, територіальні громади, наукові інститути, навчальні заклади, агенції регіонального розвитку, природні парки, інші неприбуткові організації в Україні.

Ураховуючи зазначене, просимо розповсюдити серед широкого кола потенційних учасників Google-форму, розміщену за посиланням: https://forms.gle/2WL73dHx45XoxZdj7, для заповнення до 10 серпня 2023 року.

 

 

Заступник Державного секретаря

 Кабінету Міністрів України

 

     Ігор ЯРЕМЕНКО

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора