ОГОЛОШЕННЯ!!! Для ВПО Борозенської громади

Дата: 12.09.2023 10:35

ОГОЛОШЕННЯ!!! Для ВПО Борозенської громади

З метою підтримки внутрішньо перемішених осіб (ВПО) Херсонської області, які постраждали від повномасштабного вторгнення та не можуть повернутись до своїх домівок через їх окупацію, руйнування, обстріли та винаймають житло у місці свого теперішнього перебування, БО «БФ «АДРА Україна» пропонує надати грошову допомогу на оренду житла сім’ям, які є внутрішньо переміщеними особами.

Вищезазначений вид допомоги пропонується домогосподарствам, яке не має доступу до доходів, не отримували фінансової допомоги від БО «БФ «АДРА Україна» за останці 3 місяці та підпадатиме одному з наступних критеріїв:

• домогосподарство, яке має вагітну жінку або годуючу немовля;

• домогосподарство, яке має дітей групи ризику (діти із зони активних бойових дій; з інвалідністю; з хронічними захворюваннями; сироти чи інше);

• домогосподарство, яке має особу старше 50-ти років з особливою потребою;

• домогосподарство, яке має особу з тяжкими хронічними захворюваннями чи пораненнями внаслідок бойових дій;

• домогосподарство, яке має особу з інвалідністю.

Розмір допомоги залежить від регіону, де саме орендується житло, та кількості членів родини, що проживають разом (розмір допомоги за 1 місяць додається). Період подання допомоги складає 3 місяці. Оплата буде здійснена одним траншем одноразово (одразу за всі 3 місяці).

Для реєстрації на допомогу заявник має заповнити

заяву-прохання до БО «БФ «АДРА Україна» та сформувати пакет документів, а саме:

• Для дорослих осіб: копія паспорту (1, 2 сторінка, сторінка з місцем проживання; якщо ID-картка, то копія обох сторін та витяг про місце проживання), РНОКПП, пенсійне посвідчення (для осіб похилого віку), документи, підтверджуючі інвалідність (для осіб з інвалідністю), документи, що підтверджують захворювання (для осіб з тяжкими хронічними захворюваннями та пораненнями внаслідок бойових дій);

• Для дітей: РНОКПП (у разі наявності), свідоцтво про народження, документи, підтверджуючі інвалідність (для дітей з інвалідністю);

• Довідка ВПО (обов'язково);

• Діючий договір про оренду житла (обов'язково);

• Квитанції про оплату оренди/комунальних послуг (за попередні кілька місяців перед реєстрацією).

Приймання заяви та комплекту документів від ВПО проводиться в адміністративній будівлі Борозенської сільської ради за адресою: с. Борозенське, пров. Мічуріна, 1 до 30 вересня 2023 року.