Борозенська громада
Херсонська область, Бериславський район

Поширення проєкту мобільного застосунку для жінок, що постраждали від домашнього або гендерно зумовленого насильства або перебувають у групі ризику, інформуємо наступне.

Дата: 15.03.2024 09:13
Кількість переглядів: 61

Фото без опису

28 • 02 - 2024
#140


Вітаємо,


Представництво UNFPA, Фонду OOH у галузі народонаселення в Україні, засвідчує свою повагу та має честь звернутися до Вас із наступним.
Цим листом запрошуємо Національну соціальну сервісну службу України інформаційно підтримати проєкт мобільного застосунку для жінок, що постраждали від домашнього або тендерно зумовленого насильства, або перебувають у групі ризику. Застосунок створено у співпраці з Міністерством Внутрішніх Справ України та Національною Поліцією за підтримки уряду Великої Британії.
Застосунок спрямований на полегшення отримання допомоги тією категорією жінок, які не мають можливості подзвонити у поліцію через фізичні особливості (наприклад, особи з порушенням слуху), тотальний контроль особистого життя, відсутність коштів на рахунку тощо.
Мобільний застосунок надає можливість викликати поліцію через кнопку «SOS», без дзвінка на 102. У такому випадку спілкування телефоном з оператором можна уникнути, адже поліція приїде знаючи про специфіку випадку (домашнє насильство) за геолокацією або вказаною при реєстрації адресою.
Зовнішній інтерфейс застосунку замасковано під звичайний мобільний застосунок у телефоні жінки. Кнопка виклику поліції, корисна інформація та контакти інших служб допомоги у випадках домашнього або тендерно зумовленого насильства, доступні тільки у прихованому інтерфейсі, доступ до якого має лише власниця телефону. Тому наша ціль — максимально поінформувати жінок, залишаючись непомітними для чоловіків.
Запрошуємо вас долучитися до інформаційної підтримки проекту і розповісти про нього у соціальних мережах та на вашому сайті. Наша мета — донести інформацію до якомога більшої кількості жінок, щоб вони мали доступ до інструменту, здатного врятувати життя в кризових ситуаціях.
 

Фото без описуЗ повагою,
Тетяна Астахова, Програмна аналітикиня з комунікацій та адвокації


Фонд народонаселення ООН • Представництво в Україні • вул. Шовковична, 42-44. Київ. Україна 01024 Тел +380 44 281 3231 • Факс +380 44 281 3233 • ukraine.office@unfpa.org • ukraine.unfpa.org


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора