Підготовка Борозенської громади до опалювального періоду 2024-2025 р. р.

За підтримки Херсонської обласної військової адміністрації Міжнародна гуманітарна організація ZOA з допомогою благодійного фонду «Щедрик» жителям Борозенської громади провели реєстрацію на грошовий кеш у розмірі 520 у. о. (приблизно 21300 грн.) на кожне домогосподарство, яке не отримує комунальну послугу з постачання теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) та не використовують природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення на придбання твердого палива.

10:17 18.10.2024

Інфоомація для ВПО та УБД

Компанія Грузар розпочинає реалізацію програми допомоги найуразливішим сім’ям ВПО та УБД, які постраждали від російської агресії.

08:09 16.10.2024

Департамент захисту довкілля та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації інформує

про початок Процедури громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень Документа державного планування «Програма охорони довкілля Херсонської області на 2025 – 2027 роки» та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО). Основна мета розроблення Програми є реалізація державної політики України в галузі охорони довкілля; здійснення природоохоронних заходів (заходів у галузі охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів), в тому числі в рамках повоєнного відновлення, запобігання негативним наслідкам для довкілля та ліквідація таких наслідків. Реєстраційний номер справи в Єдиному реєстрі стратегічної екологічної оцінки № 17-09-9393-24. Ознайомитися з Документом державного планування «Програма охорони довкілля Херсонської області на 2025 – 2027 роки» та звітом про стратегічну екологічну оцінку (СЕО) на сайті Департаменту захисту довкілля та природних ресурсів Херсонської ОДА: http://dpecology-khoda.gov.ua/ Дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення: 30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 08.10.2024 року до 06.11.2024 року. Надання пропозицій і зауважень в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) до закінчення терміну громадського обговорення на поштову адресу: Департаменту захисту довкілля та природних ресурсів Херсонської ОДА (73000, м. Херсон, вул. Канатна, 2), ел. пошта: ecodepartament1@ukr.net.

14:44 15.10.2024