Щодо поширення інформацію про роботу чат-боту з вакцинації.

Задля збереження здоров'я українців важливо, щоб програма імунізації в Україні безперервно працювала, попри умови воєнного стану, перебої з електропостачанням, обмежену роботою медичних закладів під час повітряних тривог. Також важливо, щоб люди мали змогу отримати актуальну інформацію про вакцинацію та відповіді на свої питання будь-де, максимально зручно для себе.

09:46 03.09.2024

Яка медична допомога гарантована внутрішньо переміщеним особам при інсульті

Медичну допомогу при інсульті можна отримати безоплатно в 226 лікарнях. Повну вартість лікування оплачує Національна служба здоров’я України, незалежно від місця реєстрації чи статусу пацієнта. Тож внутрішньо переміщені особи можуть розраховувати на медичну допомогу в будь-якому куточку країни.

08:43 03.09.2024

Як людині зі статусом внутрішньо переміщеної особи укласти декларацію з сімейним лікарем? Ви вимушені були покинути своє постійне місце проживання і переїхати в інший регіон? Ваш сімейний лікар чи педіатр залишився за попереднім місцем проживання? На новому місці проживання у вас народилася дитина? Саме в таких ситуаціях опиняються люди зі статусом вимушено переміщеної особи. Незалежно від місця проживання або реєстрації, вони можуть в повному обсязі отримувати медичну допомогу.

09:21 27.08.2024