Борозенська громада
Херсонська область, Бериславський район

Участь борозенців у обласному конкурсі читців, «Світлиця Кобзаревих дум»

Переможці відбіркового туру 6 березня завітали у Новокаховський міський Палацу культури для участі у щорічному обласному конкурсі читців «Світлиця Кобзаревих дум», щоб представити Борозенську громаду. У заході взяли участь понад 45 читців та 1 поетичний театр з різних куточків нашої області, а саме: Борозенської, Хрестівської, Любимівської, Тавричанської, Виноградівської, Верхньорогачицької, Новорайської, Новотроїцького, Зеленопідської, Чаплинської, Новокаховської, Каховської, Таврійської сільських, селищних та міських територіальних громад, міст Каховка, Нова Каховка та Херсон. Майже 5 годин тривав конкурс, на якому наші учасниці Оксана Кулініч та Яна Гаман декламували твори видатних поетів у різних вікових категоріях, їхня харизма та чуттєве декламування віршів не залишилося непомічене шановним журі тож результати конкурсу тому підтвердження. Яна Гаман стала Лауреати І ступеню, Оксана Кулініч отримала почесну грамоту за участь у конкурсі. Вітаємо наших конкурсантів, бажаємо творчого вогнику віри і наснаги.

15:51 09.03.2021

Інформація Борозенська ТГ

Поштова адреса: 74152, Херсонська область, с. Борозенське, пров. Мічуріна, 1  Електронна пошта: borozna-sekretar@i.ua Офіційний вебсайт: http://borozenska-gromada.gov.ua/

15:41 09.03.2021

ОХОРОНА ПРАЦІ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Система охорони здоров'я сьогодні - це понад три мільйони працюючих, тисячі лікувально-профілактичних, аптечних, санітарно-епідеміологічних установ, десятки науково-дослідних інститутів, центрів, вищих і середніх навчальних закладів, в яких експлуатується різне обладнання, комунікації, електроустановки, котельні, ліфти, водопровідно-каналізаційне господарство, технологічне обладнання харчоблоків та пралень, автотранспорт, посудини, що працюють під тиском, різноманітна медична техніка; застосовуються отруйні речовини і агресивні рідини.

09:10 09.02.2021