Борозенська громада
Херсонська область, Бериславський район

Дата: від до Скинути

Інформація щодо збільшення випадків кібершахрайств під виглядом надання грошової допомоги гуманітарними організаціями.

Херсонська обласна військова адміністрація Стосовно: розміщення на офіційних ресурсах Херсонської обласної адміністрації інформації щодо збільшення випадків кібершахрайств під виглядом надання грошової допомоги гуманітарними організаціями. Представництво міжнародної гуманітарної організації CARE Deutchland в Україні здійснює свою діяльність з початку ескалації конфлікту у лютому 2022 році. Організація надає всебічну підтримку населенню, що постраждало від війни у вигляді доставки і видачі гуманітарної допомоги, відновлення житла, протидії гендерно зумовленному насиллю та ін. Імплементацію програм CARE Ukraine здійснює як напряму, так і через партнерів з числа місцевих організацій. Один із видів гуманітарної підтримки – разова грошова допомога. Разом з тим останнім часом фіксуємо зростання випадків кібершахрайств. Зловмисники від імені гуманітарних організацій і, зокрема CARE, здійснюють розсилку посилань для буцімто реєстрації на отримання грошової допомоги. В подальшому вони отримують доступ до банкінгу і коштів людей, що гостро потребують гуманітарної підтримки.

13:31 21.05.2024

Інформаційні матеріали до Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу (18 травня) та Дня пам’яті жертв політичних репресій (19 травня)

Цього року 18 і 19 травня Україна вшановує два трагічні пам’ятні дні, пов’язані зі злочинами комуністичного тоталітарного режиму.

13:00 15.05.2024