ГАРНА НОВИНА!!!

Завдяки плідній співпраці з Благодійним фондом «Карітас-Україна», Борозенської сільської військової адміністрації та комунального підприємства «Водолій і К» Борозенська громада отримала та встановила в с. Борозенське водонапірну башту Рожновського, яка буде забезпечувати жителів громади питною водою.

12:05 29.02.2024

В межах проєкту “ШЛЯХ ДОДОМУ” станом на 23 лютого 2024 року повернено на територію вільної України 67 дітей, які були переміщені у рф або на непідконтрольні уряду України території.

Під час повномасштабної війни росія перемістила тисячі українських дітей в рф, на підконтрольні їй території України, а також в Білорусь; нав’язала їм російське громадянство, примусово влаштувала у російські прийомні родини та створила перешкоди для возз’єднання цих дітей із батьками та Батьківщиною. Чимало дітей через різні причини опинилися на захоплених росіянами територіях без біологічних батьків, і рф перешкоджає вивезенню цих дітей на вільну територію України для возз’єднання з рідними сім’ями. �� Команда проєкту працює над: ● розшуком та поверненням додому українських дітей, переміщених у рф або на непідконтрольні уряду України території. ● створенням ефективного й максимально безпечного алгоритму повернення/вивезення дітей; ● супроводом сімей після возз'єднання родини, шляхом роботи з ними соціальних працівників, фахівців соціальної роботи, кейс-менеджерів, психологів. Якщо Ваша дитина стала жертвою переміщення в рф або на непідконтрольну уряду України територію, будь ласка, зверніться до нас за контактами: ► Номер телефону — +380 (50) 015 58 46 ► Facebook сторінка (пишіть у приват) — Українська мережа за права дитини ► Електронна адреса — ucrn.office@gmail.com �� МИ ДОПОМОЖЕМО ПОВЕРНУТИ ВАШУ ДИТИНУ НА ТЕРИТОРІЮ ВІЛЬНО УКРАЇНИ. === Українська мережа за права дитини в партнерстві з Міжнародною гуманітарною організацією Save the Children in Ukraine реалізує проєкт «ШЛЯХ ДОДОМУ», спрямований на пошук і повернення дітей, переміщених у рф або на непідконтрольні уряду України території, а також на возз’єднання сімей, діти з яких опинилися в окупації без батьків. Також нашими партнерами є: Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Офіс Омбудсмана України, Благодійний фонд EDUKIDS, Медійна ініціатива за права людини. Матеріали, розроблені у рамках проєкту, не обов'язково відображають офіційну позицію Save the Children.

08:36 29.02.2024

Про національний роумінг в Україні

Національний роумінг - телекомунікаційна послуга, яка забезпечує можливість абонентам одного оператора мобільного зв’язку на території України отримувати телекомунікаційні послуги в мережі іншого оператора (операторів) у межах України. Це означає, що Ви можете обрати будь-якого доступного в даний момент мобільного оператора в Україні незалежно від того, яка SIM-картка стоїть у Вашому телефоні. Тариф при цьому залишиться таким самим, який Ви мали у вашого оригінального оператора. Наприклад, якщо зруйновано базову станцію Vodafone, то завдяки роумінгу українці підключаються до Kyivstar або lifecell. І навпаки. Достатньо кількох кліків у смартфоні, а раніше довелося би купувати й поповнювати кілька sim-карток. Абоненти можуть користуватися не лише голосовими дзвінками та SMS, а й мобільним 2G/3G інтернетом на швидкості до 512 Кбіт/с, щоб обмінюватися повідомленнями в месенджерах або шукати інформацію в інтернеті. Для абонентів lifecell національний роумінг працює автоматично.

08:31 29.02.2024

День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя:

як правильно комунікувати та висвітлювати цей день 26 лютого 2014 року – початок окупації Криму. Під стінами кримського парламенту відбувся масштабний мітинг на підтримку територіальної цілісності України. На заклик Меджлісу кримськотатарського народу до заходу долучилися тисячі активістів і небайдужих громадян. Дії російських та окремих кримських депутатів, їхня співпраця з незаконними парамілітарними формуваннями свідчили про підготовку до захоплення півострова Росією. Проте того дня у мирний спосіб кримчанам вдалося не допустити позачергового засідання парламенту та перегляду статусу автономної республіки у складі України.

11:44 26.02.2024