Надання допомоги сільгоспвиробникам.

Програма USAID АГРО оголошує про впровадження програми підтримки сільськогосподарських підприємств у вигляді надання мінеральні добрива на весняну посівну 2024 року. Через Програму USAID АГРО українським агровиробникам передадуть загалом 14 тисяч тонн добрив. Кожен учасник зможе отримати до 2 тонн мінерального добрива (карбамід) на господарство. За підтримки Міністерство аграрної політики та продовольства України, реєстрація на отримання допомоги пройде в Державному аграрному реєстрі (ДАР) у розділі «Доступні програми» - USAID АГРО_карбамід під ярі зернові та олійні в сезоні 2024 р. Подача заявок триватиме з 01 по 14 листопада 2023 року. Отримати допомогу можуть агровиробники, які: • мають в обробітку від 5 до 500 га у будь-якій області України (за винятком тимчасово окупованих територій); • вирощують зернові або олійні культури; • зареєстровані як юридичні особи або фізичні особи-підприємці, зокрема, сімейні фермерські господарства. Погоджені заявники, які обробляють від 5 до 20 гектарів землі (власна та орендована) отримають по одній тонні добрива, а ті, хто обробляють від 20 до 500  га – по дві тонни. Пріоритетність в отриманні добрив матимуть господарства, власницями або заявниками яких є жінки (згідно з інформацією в системі ДАР). Видача добрив планується на листопад-грудень 2023 року.

08:47 02.11.2023

Інформаційна кампанія для ВПО

Інформаційна кампанія для ВПО про зміни, які передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2023 №709 ,,Деякі питання підтримки внутрішньо переміщених осіб”.

16:24 10.10.2023