ПРОТИДІЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Торгівля людьми – здійснення з метою експлуатації вербування, перевезення, передачі, приховування чи отримання людей шляхом погрози силою або її застосування чи інших форм примусу, викрадення, шахрайства, обману, зловживання владою чи вразливістю стану або шляхом підкупу у вигляді платежів чи вигод для одержання згоди особи, яка контролює іншу особу. Таке визначення торгівлі людьми дає ”Протокол з попередження торгівлі людьми, особливо жінками і дітьми”, який доповнює Конвенцію ООН про боротьбу з транснаціональною організованою злочинністю.

09:48 17.07.2023

Працевлаштування сім’ям ВПО

Пропонуємо сім’ям ВПО працевлаштування на нашому підприємстві за адресою Волинська обл., м. Нововолинськ та надаємо безоплатно квартири для проживання, право на кредит безвідсотковий на придбання житла, безкоштовне забезпечення продукцією підприємства  та безоплатне харчування.

09:49 12.07.2023

ОГОЛОШЕННЯ!!! На території нашої громади розпочато роботу над розробкою Програми комплексного відновлення територіальних громад.

На виконання Розпорядження начальника обласної військової адміністраці 02.05.2023р. №202 Про розроблення проекту Програми комплексного відновлення Херсонської області на період до 2027 року. Відповідно до статей 15* і  2 3 4 5 6 і 21і Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Цілей сталого розвитку України на період до 2030 року, визначених Указом Президента України від ЗО вересня 2019 року № 722/2019, Порядку розроблення, проведення громадського обговорення, погодження програм комплексного відновлення області, території територіальної громади (її частини) та внесення змін до них, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 жовтня 2022 року №1159, керуючись частиною шостою статті 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Указом 1 Ірезидента України від 24 лютого 2022 року № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій»

16:38 06.07.2023