A A A K K K
для людей із порушенням зору
Борозенська громада
Херсонська область, Бериславський район

Новини

Дата: від до Скинути

Інформація щодо реалізації Національної програми залучення молоді до відновлення України ВідНОВА:UA

Мінмолодьспортом спільно з партнерами у  2023 році продовжено роботу щодо реалізації Національної програми залучення молоді до відновлення України ВідНОВА:UA, мета якої сприяння процесам залучення молоді до відновлення України та нормалізації життя у громадах, що постраждали від війни з росією. Програма здійснюється шляхом молодіжних обмінів, які залучатимуть молодь з різних областей України. Програма 2023 року зшиває всю країну, від Заходу до Сходу - 24 обміни, 24 громади, 3 хвилі відбору: - І хвиля обмінів - червень - липень (набір закрито); - ІІ хвиля обмінів - липень - серпень (набір закрито); - ІІІ хвиля обмінів - серпень – вересень. Ключова мета програми обмінів - об’єднання нації, формування соціальної активної молоді та відновлення країни. Кожен обмін триватиме 5 інтенсивних днів. Кожен день буде наповнений насиченими та цікавими активностями: відновлювальні роботи; командотворення; соціальна згуртованість; громадська участь; неформальні вечори (перегляд фільмів тощо); екскурсії по місцевості; смарт зустрічі тощо.

15:46 14.08.2023

Про грантову підтримку для мікропідприємств в межах програми EU4Business

З метою відновлення підприємницької діяльності на територіях України, що найбільше постраждали від бойових дій та були окуповані, а також посилення стійкості мікробізнесу в інших регіонах України в умовах війни, в межах програми міжнародної технічної допомоги “EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП”, що виконується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за фінансування Європейського Союзу та Уряду Німеччини, українські підприємці можуть отримати гранти в розмірі до 4000 євро для відновлення діяльності. За отримані кошти можна придбати обладнання, закупити сировину та матеріали, виплатити заробітну, орендну плату та оплатити інші господарські витрати.

13:38 14.08.2023

УВАГА !!!

Алкогольні сурогати - це рідини, не призначені для вживання в якості напоїв. До них відносяться: побутова хімія, косметичні засоби (одеколони, духи, лосьйони), автомобільні рідини (омивані скла, гальмівна рідина), лікарські препарати (настоянки пустирника, глоду), антисептичні препарати та дезинфікуючі засоби. Серед сурогатів є ті, що містять етиловий спирт і небезпечні через домішки та добавки, а є й такі, які містять метиловий спирт. Останні розкладаються в організмі з виділенням токсичних речовин, що призводять до сильного отруєння. Найбільш токсичну дію виявляють метиловий спирт та антифриз (етиленгліколь), смертельна доза яких становить 60-100 мл. Більш низькі дози викликають неврит зорового нерву та сліпоту (метиловий алкоголь), гостру ниркову та печінкову недостатність (етиленгліколь). Окрема категорія алкогольних сурогатів - це підроблені алкогольні напої. Горілка, коньяк, вино, настоянка, приготована з порушенням технології, можуть бути небезпечними для здоров'я людини. Такі напої не тільки не принесуть задоволення від вживання, але можуть викликати сильне отруєння і навіть призвести до смерті. Більшість антисептиків виробляють із ізопропілового спирту, який є вкрай токсичним, якщо його випити. У такому разі він обпікає стравохід та шлунок, призводить до нудоти, блювання з кров'ю та, як наслідок, до ураження печінки. Ацетон, який виробляється внаслідок розщеплення спирту в тілі людини, призводить до пошкодження внутрішніх органів. У разі потрапляння антисептику всередину організму може настати гіпотонія, серцево-легеневий колапс та смерть. Тож використовуйте спиртові антисептичні засоби за призначенням, а саме для обробки шкіри рук, коли немає доступу до мила та проточної води. У такому разі антисептики є цілком безпечними. Вони не провокують сп’яніння та не завдають шкоди організму. Військові адміністрації закликають і застерігають громадян за жодних обставин не вживати алкогольні сурогати та алкоголь невідомого походження. Така "продукція" може стати причиною важких, часто непоправних порушень в організмі, що ведуть до смерті.

08:25 07.08.2023

Про «УКРИТТЯ»

Найпростіше укриття, яке знаходиться на території Борозенського ОЗПЗСО адреса розташування с. Борозенське, пров. Мічуріна, 10А, готове для використання за призначенням, забезпечено безперешкодний доступ до нього населенню. Станом на 24.07.2023 р. у вище згаданому приміщенні проведено ремонтні роботи (проведено світло, встановлено розетки, проведено шпаклювання стін, побілка, заміна дверей), обладнане необхідним майном (стільці, лавки, столи), завезено продуктами харчування довготривалого зберігання та питна вода. На стендах громади розміщено інформацію про місце розташування найпростішого укриття. На місці розташування найпростішого укриття зроблено надпис «УКРИТТЯ».

08:39 02.08.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора