Дата: від до Скинути

Інформує пресслужба Головного управління  ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Інформує пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

За повідомленням в. о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігоря Клима, за січень – жовтень 2021 року платники Херсонщини сплатили до місцевого бюджету більш як 150 млн гривень акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів.

09:41 24.11.2021

Інформує ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Страхувальники Херсонщини спрямували до соцфондів понад 4,3 мільярда гривень Протягом січня – жовтня 2021 року роботодавці Херсонщини перерахували до соціальних фондів понад 4,3 млрд гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

14:44 16.11.2021