Участь борозенців у обласному конкурсі читців,  «Світлиця Кобзаревих дум»

Участь борозенців у обласному конкурсі читців, «Світлиця Кобзаревих дум»

Переможці відбіркового туру 6 березня завітали у Новокаховський міський Палацу культури для участі у щорічному обласному конкурсі читців «Світлиця Кобзаревих дум», щоб представити Борозенську громаду. У заході взяли участь понад 45 читців та 1 поетичний театр з різних куточків нашої області, а саме: Борозенської, Хрестівської, Любимівської, Тавричанської, Виноградівської, Верхньорогачицької, Новорайської, Новотроїцького, Зеленопідської, Чаплинської, Новокаховської, Каховської, Таврійської сільських, селищних та міських територіальних громад, міст Каховка, Нова Каховка та Херсон. Майже 5 годин тривав конкурс, на якому наші учасниці Оксана Кулініч та Яна Гаман декламували твори видатних поетів у різних вікових категоріях, їхня харизма та чуттєве декламування віршів не залишилося непомічене шановним журі тож результати конкурсу тому підтвердження. Яна Гаман стала Лауреати І ступеню, Оксана Кулініч отримала почесну грамоту за участь у конкурсі. Вітаємо наших конкурсантів, бажаємо творчого вогнику віри і наснаги.

15:51 09.03.2021

Інформація Борозенська ТГ

Поштова адреса: 74152, Херсонська область, с. Борозенське, пров. Мічуріна, 1  Електронна пошта: borozna-sekretar@i.ua Офіційний вебсайт: http://borozenska-gromada.gov.ua/

15:41 09.03.2021