З 30-тою річницею Незалежності нашої славної України!

Починаючи з 21 серпня у Борозенській сільській раді почали  вітання жителям громади, у Кучерському сільському клубі проведено концертно-розважальну програму за участю творчих колективів села, 22 серпня лунали вітання від аматорів сцени П’ятихатського сільського  клуба, наступні поздоровлення 23 серпня були від учасників Чарівненського сільського будинку культури. 24 серпня жителі громади також не залишилися без святкових вітань так було проведено святковий концерт у Садківському сільському клубі, Новокубанському сільському будинку культури  та чарівне святкове дійство у Борозенському сільському будинку культури ім. А.П.Снігача по завершенню якого усі глядачі з великим захватом спостерігали за прекрасним фейерверком.

15:57 25.08.2021

Турнір присвячений 30 - річниці Дня незалежності України

В рамках святкування 30 - річниці Дня незалежності України за ініціативи ветеранської організації «Опора» та за підтримки Борозенської сільської ради було проведено відкритий чемпіонат першості з більярду серед ветеранів праці і не тільки  Борозенської ТГ який відбувся 22 серпня.  Також під егідою ветеранської організації та сільської ради 24 серпня було проведено турнір по шахам.

15:09 25.08.2021